هنری سخودو: مورائس خطرناکتر از دیلاشا است

henry cejudo

در دیدار اصلی‌ (مین ایونت) یو اف سی‌ ۲۳۸  هنری سخودو به مصاف مارلون مورائس برای به دست آوردن عنوان قهرمانی خروس وزن یو اف سی‌ میرود. تی جی دیلاشا قهرمان این وزن، به دلیل محرومیت دو ساله خود پس از مشخص شدن استفاده وی از مواد نیروزا کمربند خود را رها کرد و تکلیف قهرمان این وزن پس از یو اف سی‌ ۲۳۸ مشخص خواهد شد. شاید آخرین خاطرات هواداران این ورزش از هنری سخودو به آخرین بازی او در مقابل دیلاشا برگردد جایی‌ که او در راند اول بر دیلاشا غلبه کرد.

هنری سخودو در آخرین اظهار نظر خود در شو آریل هلوانی گفت:

مارلون مورائس خطرناکتر از دیلاشا است. بزرگترین تهدید از طرف او قدرت اوست. یک نگاه به او بیندازید، او سه نفر را در راند اول ناک اوت کرده. او بسیار قدرتمند است، و در‌ام ام‌ای این ترسناک است. ترسناک به این دلیل که تنها صحبت از یک ضربه است و بعد تمام. البته من هم به همین شکل هستم و این را نشان میدهم. من در حال بهتر شدن هستم، من قویتر و سریعتر هستم. اما واقعیت این است که مارلون رقیب شماره اول به حساب میاید.

دلیل قهرمان نبودن او هم به خاطر این است که مارلون و دیلاشا هیچوقت با هم بازی نکردند، ولی‌ در چشمان من مارلون بهترین است، پس از من.  

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.