پلیس اسپانیا دَرِن تیل را به جرم دزدیدن تاکسی دستگیر کرد

darren till

طبق آخرین اخبار رسیده از رسانه های اسپانیا، مدعی سابق ولترویت یو اف سی به دلیل خراب کردن اتاق هتل و دزدیدن یک تاکسی دستگیر شده است. درن تیل که در مبارزه آخرش در مقابل خورخه ماسویدال با شکست سنگینی روبرو شد، با دوستانش در حال حاضر در جزیره تنریف بسر میبرد.

طبق این گزارش هتلی که تیل و دوستانش در آن بسر میبردند، آنها را پس از خراب کردن اتاق هتل بیرون کرد. آنها پس از اخراج شدن تصمیم گرفتند که در محل دیگری سکونت کنند. هنگامی که تاکسی برای نقل تیل و دوستانش به هتل آمد، و راننده تاکسی مشغول گذاشتن کیف و چمدان ها در صندوق عقب بود، تیل در ماشین پرید، و همراه با دوستانش به سرعت از آنجا دور شد.

هنگام رسیدن آنها به هتل جدید، پلیس در آنجا حضور داشت و آنها را دستگیر کرد. این دستگیری پنجشنبه گذشته صورت گرفت و یو اف سی هنوز خبری در این مورد نداده است.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.