خورخه ماسویدل: به این دلایل از بن اسکرن خوشم نمیاید

masvidal bakom micken

به نظر نمیرسد که خورخه ماسویدال و بن اسکرن بتوانند هفته‌ای را بدون اظهار نظر در مورد یکدیگر سپری کنند. این دو در ۶ جولای و در یو اف سی‌ ۲۳۹ که در اتی موبایل ارنا لاس وگاس برگزار میشود به مصاف هم میروند. ماسویدل در آخرین بازی خود از سد درن تیل گذشت و در آن سو بن اسکرن با برد پر حاشیه خود در مقابل رابی لالر به برتری رسید. 

ماسویدل که مهمان برنامه اریل هلوانی بود در خصوص رقیبش گفت:

از خیلی‌ چیزهای او خوشم نمی‌‌آید. فکر می‌کنم او آدم بی‌ سر و پایی‌ است و این را میشود در رفتارش دید. به طور مثال وقتی‌ حبیب کمربند خود را برد، او شروع به حرف زدن در مورد حبیب کرد که او از حبیب قویتر است و یا اینکه من حبیب را شکست میدهم. اول از همه تو اصلا در یو اف سی‌ نبودی، تو اصلا هم وزن حبیب نبودی. چه کسی‌ اهمیت میدهد؟ او مثل یک هرزه به دنبال توجه دیگران است، به هر دلیلی‌ آب من در یک جو با همچنین آدمهایی نمی‌رود. من با چنین آدمهایی نشست و برخاست نمیکنم، من با او در باشگاه صحبتی‌ نکردم.  فکر می‌کنم که او سعی‌ داشت که صحبتی‌ را آغاز کند ولی‌ چون آدم لوس و بی‌ مزه ایست در مورد هیچ چیزی ما صحبتی‌ نداشتیم چون او یک احمق است. شاید دلیل رفتن من هم این بود که او سعی‌ داشت که چیزی بگوید. او کسی‌ نیست که بتوانم با او جور شوم، به غیر از مشت زدن در صورت او کاری دیگر نمیتوانم با او انجام دهم. 

 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.