پائولو کاستا: من هیچوقت از مواد نیروزا استفاده نکردم

paulo costa

پائولو کاستا که قرار بود در ۲۷ آوریل در مقابل یوئل رومرو قرار بگیرد به دلایل نامعلوم از طرف یو اف سی‌ پیش از بازی کنار گذاشته شد. رومرو پس از آن اتفاق گفت که از کسی‌ شنیده است که کاستا به دلیل مصرف مواد نیروزا از بازی کنار گذاشته شد ولی‌ مربی‌ کاستا در پیامی سخت به رقیب خود تاخت و دلیل غیبت خود را کسالت خواند.

او که در شو اریل هلوانی حضور داشت خاطر نشان کرد که به میادین بازگشته و آماده انجام مسابقه‌ای در ماه می‌، جون و یا جولای است.

بله من آمده هستم که در ماه می‌، جون یا جولای مسابقه بدهم البته ترجیحم این است که هر چه زودتر این اتفاق رخ دهد. دوست داشتم که در مقابل رومرو مسابقه دهم ولی‌ به نظر می‌رسد که او حاضر نیست در مقابل کسی‌ به میدان رود. فقط به دلیل اینکه او نفر شماره اول است آنجا نشسته و منتظر چه چیزی است خدا میداند. او ۴۰ ساله است و تمایلی برای مسابقه دادن با هیچ کسی‌ را ندارد. نمیدانم در ذهن او چه می‌گذرد.

و در مورد استفاده او از مواد نیروزا گفت:

این حقیقت ندارد. من هیچوقت از استروید استفاده نکردم. من هیچوقت از موادی برای تقلب در بازی استفاده نکردم.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.