همسر تونی فرگوسن شکایت خود را علیه تونی پس گرفت

بنظر میرسد که مشکلات تونی فرگوسن کمتر شده و زندگی او دوباره در حال بازگشت به روال عادی است.

کریستینا فرگوسن همسر تونی، در تاریخ ۱۳ مارس (۲۲ اسفند) از تونی به دلیل “تهدید و رفتار خشونت آمیز” شکایت کرد و یک دستور موقت حفظ فاصله علیه تونی صادر شد. کریستینا قرار بود که در تاریخ ۵ آوریل (۱۶ فروردین) در یک جلسه دادگاه در رابطه با شکایتش علیه تونی حاضر شود. ولی این جلسه لغو شد و دستور حفظ فاصله تونی منقضی شد.

طبق گزارشی از خبرگزاری ام ام ای فایتینگ، وکیل کریستینا در پیغامی به دادگاه شهرستان اورنج (کالیفرنیا) نوشت – هیچ موردی در این پرونده وجود ندارد (این پرونده تمام شده است).

مشکلات تونی فرگوسن

طبق گزارشی از ام ام ای جانکی، پدر فرگوسن در ۲ مرحله از تونی به اداره پلیس شکایت کرده. وی همچنین تونی را به دلیل عصبانیت خارج از کنترل از خانه بیرون انداخته است. به گفته یک زن ناشناس، تونی پس از کمبود خواب (۳ روز بیداری)، شروع به خراب کردن بخاری خانه او کرد و بر این باور بود که شخصی در پای او، یک چیپ کامپیوتر کار گذاشته است.

مرد ناشناس دیگری اظهار داشت که تونی به دنبال شخصی در دیوار های خانه میگشت. تیم و همسر فرگوسن بارها از تونی درخواست کردند که او با یک روانشناس/دکتر در این باره مشاوره کند، ولی موفق به متقاعد کردن او نشدند.

همسر تونی در تاریخ ۱۳ مارس، تونی را پس از ربودن پسرش از خانه پدر و مادر کریستینا، شکایت کرد. گفته میشود که تونی تمامی قفل های خانه را عوض کرده بود، و کریستینا بخاطر امنیت فرزندش نگران بود. پس از درز کردن این اخبار در مطبوعات، کریستینا در بیانیه ای گفت:

تونی همسر و پدر خوبی است. مسائلی که اخیرا اتفاق افتاده، فقط برای مطمئن شدن از بهبود یافتن حال تونی، و همچنین نائل شدن او به مقام قهرمانیست. دعاهای خیر شما برای ما با ارزش است و با تشکر از حفظ حریم خصوصی ما.

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.