پرونده دوپینگ پائولو کاستا هنوز در حال بررسی است

paulo costa

اینطور که بنظر میرسد ما به این زودی پائولو کاستا را در اوکتاگون یو اف سی نمبیبینیم. کاستا که قرار بود با یوئل رومرو در مسابقات یو اف سی فورت لادردیل مبارزه کند، به شکل نامشخصی از این کارت حذف شد. رومرو دلیل خط خوردن کاستا را مثبت بودن آزمایشات دوپینگ وی دانست.

با اینحال یو اف سی و یوسادا (سازمان ضد دوپینگ) چیزی در این مورد اعلام نکردند. کمیسیون ورزشی نیویورک بتازگی کاستا را برای مثبت بودن یک آزمایش که در سال ۲۰۱۷ در یو اف سی ۲۱۷ بهره برداری شد، به مبلغ ۹۳۳۳ دلار جریمه کرد. کاستا در مسابقات یو اف سی ۲۱۷ که در شهر نیویورک برگزار شدند، با جانی هندریکس روبرو شد و او را از طریق ناک اوت فنی شکست داد. کاستا گفت که دلیل مثبت شدن آزمایش او، استفاده از داروی معده بوده است.

جف نوویتسکی مدیر تندرستی ورزشکاران یو اف سی، که با آزمایشات دوپینگ ورزشکاران این سازمان سر و کار دارد، در گفتگویی با برنامه یو اف سی آنفیلترد در این رابطه صحبت کرد.

من هیچ نظری در این مورد ندارم. برداشت من این است که نیویورک او (کاستا) را جریمه کرده، و یوسادا همچنان در حال بازرسی پرونده اوست. تا زمانی که پرونده او مورد رسیدگی کامل قرار نگیرد، من نمیتوانم در این مورد اظهار نظر کنم…

پائولو کاستا یکی از ستارگان آینده برزیلی بشمار میرود. او در دوران حرفه ایش بدون شکست بوده و ۱۱ عدد از ۱۲ برد او از طریق ناک اوت، و یا ناک اوت فنی رقم خورده است.

مربوط به این خبر
پائولو کاستا: من هیچوقت از مواد نیروزا استفاده نکردم
مربی پائولو کاستا: یوئل رومرو یک دروغگوی بزرگ است

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.