داستین پویریه در مورد حبیب؛ همه میتوانند شکست بخورند

dustin2

داستین ۳۰ ساله در طول دوران حرفه‌ای خود بسیاری از هواداران این ورزش را با عملکرد های غیر منتظره شگفت زده کرده است. با این وجود به نظر می‌رسد که خیلی ها، داستین را همانند مبارزه اش در مقابل مکس هالووی، پیشاپیش در مقابل حبیب نورماگومدوف نیز بازنده میدانند. او در آخرین مسابقه خود در مقابل قهرمان پر وزن، مکس هالووی عملکرد خیره کننده‌ای داشت و حریفش را بارها تا مرز ناک اوت قرار داد. پس از آن برد مشخص شد که حبیب با وی در ماه سپتامبر مسابقه‌ای برای عنوان قهرمانی خواهد داشت.

پویریه در مصاحبه‌ای در مورد باور نداشتن دیگران به او صحبت کرد؛

این قصه لعنتی زندگی‌ من است – که به دیگران ثابت کنم که آنها در اشتباهند. خیلی‌‌ها در مورد من تردید داشتند، نه فقط در مورد مسابقات بلکه حتی در مورد اتمام دبیرستان. این راهیست که من در زندگی‌ انتخاب کردم. من خیلی‌ وقتها به عنوان سگ بازنده بودم (کسی‌ که دیگران او را از پیش بازنده میدانند) و این نقشیست که من به آن عادت کرده ام. البته فرقی‌ برای من نمیکند زیرا من به توانایی‌‌های خود باور دارم. در حال حاضر در حرفه خود و در زندگی‌ میدانم چه کسی‌ هستم چه به عنوان فایتر، به عنوان پدر، شوهر و چه به عنوان یک انسان. من فقط خوشحالم که این چالش‌ها را دارم.

هر کسی‌ میتواند شکست بخورد. هر کسی‌ که خونین شود میتواند ببازد. مردم شروع به سوال کردن در مورد این مسابقه کرده ا‌ند – میخواهی‌ چه کار کنی‌؟ از کجا میخواهی‌ به حبیب ضربه بزنی‌؟ چطور میخواهی‌ با کسی‌ که ۲۷ برد پیاپی دارد روبرو شوی؟ جواب مناسبی به این سوالات ندارم، آرزو داشتم که میدانستم.

ولی‌ جوجیتسوی خوبی‌ دارم، کیک بوکسینگ خوبی‌ دارم، هوش بازی من بسیار بالاست و من تا بازی را به اتمام نرسانم توقف نمیکنم. من برای برد بازی می‌کنم. با کارهایی که در مسابقه انجام میدهم خود را شگفت زده می‌کنم. نمیدانم چه اتفاقی در مقابل حبیب میافتد ولی‌ میدانم که قادر به شکست دادن او هستم، این را میدانم.

هر کسی‌ میتواند شکست بخورد. من گرسنه تر از پیش هستم و خطرناک تر از گذشته. این را در سپتامبر نشان میدهم.

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.