روری مک دونالد از عملکرد بن اسکرن در مقابل رابی لالر تمجید کرد

قهرمان ولترویت بلاتور روری مک دونالد از عملکرد بن اسکرن در اولین مبارزه اش در سازمان یو اف سی‌ شگفت زده شد. بن اسکرن که قهرمان سابق وان چمپیونشیپ (One Championship) بود در معامله‌ای با یو اف سی‌ با دیمیتریوس جانسون، قهرمان سابق مگس وزن معاوضه شد. پس از آن بن اسکرن در اولین بازی خود و در مصاف رابی لالر، پس از ضربات فراوانی که از حریف خود دریافت کرده بود موفق شد که از طریق بولداگ چوک (Bulldog Choke) و رای جنجالی داور، بازی را به اتمام برساند.

در مصاحبه‌ای با بی‌ جی پن، (BJ Penn) روری در مورد محکم بودن بن اسکرن صحبت کرد.

من آن مسابقه را دیدم، او ستاره قدرتمندی است. او سفت و محکم است و با وجود آن ضربات نه تنها از پا در نیامد بلکه بازی را حمله‌ای ادامه داد. او بلند شد و به سمت حریفش حمله کرد، چیزی که کمتر کسی‌ قادر به انجام آن است پس از آن همه آسیب. مسلما توقف بازی جالب نبود و به نظرم رابی لالر از هوش نرفته بود و حالش خوب بود. ولی‌ این ورزش است و داور میبایستی تصمیم خود را بگیرد و متاسفانه در جایی‌ قرار گرفته بود که تشخیص درستی‌ نداد، ولی‌ به هر حال جالب بود.

روری مک دونالد امشب برای دفاع از عنوان قهرمانی به مصاف جان فیتچ (Jon Fitch) میرود.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.