مایک پِری تصادفی خود را دار زد: ژاکاره جان من را نجات داد

mike perry

ستاره پر حاشیه و سرگرم کننده آمریکایی در گفتگویی با سایت فاکس اسپورت آسیا گفت که اگر ژاکاره جانش را نجات نمیداد، او امشب در یو اف سی فورت لادردیل حضور نداشت.

“ژاکاره قهرمان (فرشته نجات) من است. او به معنای واقعی قهرمان است. بگذارید که یک داستان برای شما تعریف کنم. یک کش لاستیکی که برای تمرین استفاده میشود از یک بارفیکس آویزان بود،  نسبتا کلفت بود…

ما داشتیم خود را برای مصاحبات ای اس پی ان آماده میکردیم. نمیدانم که چرا این فکر به سرم زد، ولی این لاستیک را زیر حلقم گذاشتم و تصمیم گرفتم که ماهیچه های گردنم را تمرین بدم، میخواستم گردنم را برای خفه شدن قوی تر کنم… کمی به جلو خم شدم و لاستیک دور حلقم پیچ خورد…

چشم هایم را که باز کردم، آلان از یو اف سی به صورتم آب میپاشید و به من سیلی میزد… ولی میگویند ژاکاره وقتی که دید من آویزان شده ام با سرعت به طرف من دوید و من را نجات داد… لاستیک، سر من را به بارفیکس زد و من از هوش رفتم، و همزمان آویزان بودم. همسر من دنیل عصبانی بود و میگفت: مایک انقدر بازی نکن.”

مایک پری در مسابقات امروز فورت لادردیل با کابوی برزیلی الکس اولیویرا مبارزه میکند.

 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.