روری مک دونالد: من دیگر نمیتوانم به کسی آسیب برسانم

rory macdonald

پس از اتمام مبارزه روری مک دونالد و جان فیچ در کارت بلاتور ۲۲۰، قهرمان ولترویت بلاتور در مورد آینده اش ابراز شک و تردید کرد. مک دونالد در یک مبارزه پایاپای که با تساوی رقم خورد، موفق شد که به مرحله نیمه نهایی رقابت های “ولترویت گرند پری” صعود کند. نتیجه: ۴۷-۴۷، ۴۷-۴۷ و ۴۸-۴۶ به نفع فیچ (قرعه کشی اکثریت داوران).

مبارز کانادایی در مصاحبه ای که پس از اتمام مبارزه با او انجام شد، خیلی ها را با حرف هایش تعجب زده کرد.

من ضربات خوبی به حریفم زدم، ولی نمیدانم… مثل این است که دیگر قادر به شلیک کردن تیر آخر نیستم… دیگر آن قاتل (مبارز) درونم را نمیتوانم پیدا کنم… توضیح دادن این برای من خیلی دشوار است ولی کمی شک و تردید دارم.

احساس میکنم که خدا در اواخر اسمم را صدا زده، و روح و قلب من را تغییر داده است… مطمئن نیستم که دیگر بتوانم به کسی آسیب برسانم. من نمیدانم که چه چیزی است ولی خیلی گیج کننده است.

مطمئن هستم که خدا برای من برنامه هایی در نظر دارد، و او (خدا) با من امشب در مبارزه صحبت میکرد…

با اینحال مک دونالد پس از ترک کردن اوکتاگون گفت که او در حال حاضر در صدد به اتمام رساندن رقابت های گرند پری است، اما ممکن است که در آینده تصمیمش عوض شود. مک دونالد در مرحله نیمه نهایی با نیمان گریسی یه میدان میرود.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.