جو روگن به برد جک هرمانسون در مقابل ژاکاره واکنش نشان داد

Joe-Rogan-Jack-Hermansson

به نظر می‌رسد که مفسر کهنه کار یو اف سی‌ جو روگن از بازی جک هرمانسون در مقابل ژکاره سوزا که در یو اف سی‌ فورت لادردیل برگزار شد لذت برده است. ژاکاره سوزا که پیش از بازی قول مسابقه قهرمانی را در صورت برد داده بود، آرزوهای خود را با عملکرد جک هرمانسون نقش بر آب دید. جک هرمانسون در یک بازی پایاپای و با رای داوران برنده این مسابقه شناخته شد.

جو روگن در اینستاگرم خود به برد هرمانسون واکنش نشان داد.

دیشب من جدا از عملکرد هرمانسون در مقابل ژاکاره شگفت زده شدم. او (هرمانسون) به عنوان سگ بازنده (کسی‌ که از پیش بازنده یک مسابقه به حساب میرود) در این مسابقه به مصاف یکی‌ از بهترین میان وزن‌های جهان به میدان رفت و در مسابقه‌ای سخت برد را از آن خود کرد. او حتی نزدیک بود که قهرمان چند سری مسابقات بی‌ جی جی را با گیوتین از کار بیندازد. سابمیت کردن دیوید برنچ بسیار مستعد، و یک ماه پس از آن شکست ژاکاره دستاورد بزرگی‌ به شمار میرود. گروه دیوانه کننده میان وزن ستاره جدیدی را دارد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.