جک هرمانسون در مبارزه بعدی، یک حریف سرشناس مانند یوئل رومرو میخواهد

jack hermansson

جک هرمانسون پس از یک پیروزی قاطعانه در مسابقات یو اف سی فورت لادر دیل، یوئل رومرو “سرباز خدا” را به چالش کشید. هرمانسون اولین فایتریست که موفق شده رونالدو ژاکاره سوزا را در یک مبارزه، ۳ بار بر روی زمین خاک کند.

پس از اتمام مبارزه، هرمانسون در مصاحبه ای گفت:

من از این برد خوشحالم ولی خیلی زیاد نه. به دلیل اینکه من موفق نشدم حریفم را متوقف کنم، ولی مسابقه را بردم و این خوب است.من یکی از بهترین مبارزان دنیا را امروز شکست دادم و میبایست خوشحال باشم، ولی از جایی که من شخصی کمال گرا هستم میخواستم او را متوقف کنم. این چیزیست که هواداران دوست دارند – تمام کردن فایت ها…

فکر کنم که یو اف سی در ماه اکتبر، در شهر کپنهاگ رویدادی برگزار کند. من خیلی دوست دارم در صدر این کارت با یکی از بهترین میان وزن های دنیا مبارزه کنم… فکر نمیکنم که حالا حالاها یوئل رومرو و پائولو کاستا با هم مبارزه کنند. اگر رومرو مایل باشد، من میخواهم با او روبرو شوم.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.