حریف بعدی پانی کیانزاد مشخص شد

pannie kianzad

پانی کیانزاد اولین مسابقه اش را پس از جدا شدن از یو اف سی دریافت کرد. کیانزاد بازی بعدی خود را در سوپِریور چَلِنج ۱۹، در برابر حریف فرانسوی ایونی رزافیاریسون برگزار میکند.

پانی پس از کسب عنوان قهرمانی بانوان خروس وزن کِیج ووریِرز، به این ویکتا ملحق شد. او در این سازمان دوران خوبی نداشت و مدت کمی پس از آن به بیست و هشتمین فصل برنامه اولتیمِیت فایتر یو اف سی راه پیدا کرد (TUF 28).

کیانزاد تنها زن ایرانیست که تابحال در این برنامه شرکت کرده است. او با مربی گری کلوین گستلوم موفق شد که به فینال این رقابت ها راه پیدا کند، اما متاسفانه در مقابل مِیسی شِیسان شکست خورد. طبق روال، سازمان یو اف سی فینالیست های رقابت های اولتیمِیت فایتر را جذب خود میکند. با اینحال آنها این شانس را به پانی ندادند و گفتند که پانی برای پیوستن به یو اف سی، میبایست اول ۲ برد در سازمان های دیگر به دست بیاورد.

سوپِریور چَلِنج یکی از بزرگترین سازمان های برگزاری ام ام ای در اروپا محسوب میشود، و رئیس این سازمان یک ایرانی به نام بابک آشتی است. آشتی در رابطه با پیوستن کیانزاد به سوپِریور چَلِنج گفت:

من اصلا نمیتوانم بفهمم که چطور یو اف سی پانی را رها کرد. او از بسیاری از مبارزانی که استخدام میکنند بهتر است. آنها (یو اف سی) حتما معیارهای دیگری را در نظر دارند.

با اینحال من از آمدن دوباره پانی به سوپِریور چَلِنج خوشحالم و برای مبارزه او در مقابل حریف سر سختی مانند ایونی لحظه شماری میکنم.

مبارزه کیانزاد و رزافیاریسون در تاریخ ۱۱ مه (۲۱ اردیبهشت)، در شهر استکهلم اجرا خواهد شد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.