مایک پِری به دنبال مبارزه با دَرِن تیل، یا کولبی کاوینگتون

mike perry

مایک ”پلَتینوم“ پری پس از مغلوب کردن الکس اولیویرا در یو اف سی فورت لادردیل، درن تیل و کولبی کاوینگتون را به چالش مبارزه کشید. پِری پس از اتمام مبارزه اش با اولیویرا گفت:

شنیده ام که تیل بتازگی خود را در هچل انداخته. من میخواهم در رده بندیها صعود کنم… میخواهم کولبی کاوینگتون را گوشمالی بدم… آنها در سال فقط یک بار مبارزه میکنند، ولی من حساب مبارزاتم از دستم در رفته…

درن تیل و مایک پری همیشه احترام خاصی برای یکدیگر قائل بوده اند. با اینحال رابطه پری و کاوینگتون اصلا خوب نیست و آنها بارها بیزاری خود را نسبت به هم نشان داده اند. کاوینگتون پیش از این در چند مرحله، همسر مایک را به اسب لقب داده است.

روز گذشته، آریل هلوانی و مایک پری در کانال ای اس پی ان در مورد کاوینگتون با هم گفتگویی داشتند.

من کله او (کاوینگتون) را از بدنش جدا میکنم… همان طور که قبلا گفتم، او چه کاری میتواند بکند؟ روی من آویزان شود؟ من را مانند بقیه حریفانش، به سوی قفس فشار دهد و با من گلاویز شود؟

تو (کاوینگتون) ماشین نیستی و قادر به کنترل کردن من نخواهی بود. اگر به من نزدیک شدی، یک مشت محکم به تو میزنم. انگشتانم را در چشمت فرو میکنم، فقط امیدوار باش که داور این چیز ها را ببیند…


Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.