دونالد سرونی در مورد پولهای نجومی بازی با کانر مک گرگر سخن گفت

دونالد سرونی جواب توهین های هرناندز را با یک لگد داد

بسیاری از هواداران این ورزش بر این باور هستند که مسابقه در مقابل کانر مک گرگور آنها را از نظر مالی‌ در موقعیتی قرار میدهد که آنها تا آخر عمر تامین هستند. دونالد سرونی در مصاحبه‌ای با‌ ام ام‌ ای جانکی گفت که متوجه برداشت نادرست این هواداران نمی‌شود. سرونی شنبه شب و در مسابقات یو اف سی‌ اوتاوا به مصاف ال آیاکویینتا میرود. پیشتر و پس از ابراز علاقه کانر به مسابقه‌ای در مقابل سرونی به نظر میرسید که این دو در ماه جولای به مصاف هم میروند اما این مسابقه به دلیل سهم خواهی‌ کانر از سازمان یو اف سی‌ برای شرکت در مسابقه کو مین ایونت (مسابقه‌ای پیش از دیدار اصلی‌) کنسل شد.

من متوجه نمیشوم. همه خیال میکنند که اگر در مقابل کانر مسابقه بدهی‌ پولدار میشوی. چیزی که دیگران متوجه نمیشوند اینست که ما قرار داد داریم. امروزه با توجه به ‌ای اس پی‌ ان (ESPN)، پی پر ویو (Pay Per View) حق پخش، درامد و دیگر مسائل را از آن خود کرده. این برداشت اشتباهیست که ما هم در این سهیم هستیم. شاید چیزی نسیب کانر شود، شاید پاداشی نسیب کابوی شود ولی‌ این مبلغ به هیچ عنوان ۱۰ میلیون دلار نیست. من میبایستی این کمربند را از آن خود کنم. آن موقع پول کافی‌ نسیب شما میشود. به غیر از پول من عشق این کار هستم که در سال بین سه تا چهار مسابقه انجام دهم. من از حضور در کمپ‌های تمرینی بسیار لذت میبرم، بسیار لذت میبرم. وقتی‌ که دستکشهایم را آویختم جدا دلم برای همه اینها تنگ میشود. در حال حاضر من من فعال هستم و عشق این کارم.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.