گزارش: مدل جدید پِی پِر ویو بازگشت براک لِزنر را خراب کرد

brock lesnar

پس از ماه ها انتظار، رئیس یو اف سی اعلام کرد که براک لزنر دیگر قصد بازگشت ندارد و او بازنشسته شده است. دانا وایت در ادامه افزود که قهرمان سنگین وزن یو اف سی در مبارزه بعدی خود با استیپه میوچیچ به میدان میرود.

لزنر به دلیل شهرت بالا در کشور آمریکا، همیشه هواداران زیادی را با خود به همراه داشته است. هوادارانی که برای دیدن مبارزات او پی پر ویو را خریداری میکردند، و او سهم بزرگی از این فروش دریافت میکرد. ولی قرارداد جدید ۵ ساله یو اف سی با کانال ای اس پی ان، درآمد پی پر ویو ستارگان بزرگی مانند براک لزنر را کاهش داد.

از رویداد یو اف سی ۲۳۶، تمامی کارت های پی پر ویو یو اف سی، فقط از طریق کانال ای اس پی ان قابل خریداری هستند. و کسانی که حق عضویت این کانال را ندارند (بسیاری از هواداران)، قادر به خرید پی پر ویو نیستند.

دِیو مِلتزِر خبرنگار سرشناس کشتیکج، در رادیو رستلینگ آبزرور گفت که او قرارداد جدید یو اف سی با کانال ای اس پی ان را مانع بازگشت لزنر میداند.

براک پیشاپیش مبلغ هنگفتی را از یو اف سی درخواست کرد، ولی یو اف سی حاضر به پرداختن این مبلغ نبود.

 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.