تایرون وودلی: پس از رابی لالر، برای عنوان قهرمانی مبارزه میکنم

tyron woodley

تایرون وودلی پس از از دست دادن کمربند قهرمانی در یو اف سی ۲۳۵، بر این باور بود که کارنامه خوب او میتواند بازی برگشت او را در مقابل کامارو عثمان تضمین کند. اما رئیس یو اف سی، کولبی کاوینگتون را اولین گزینه برای روبرو شدن با “کابوس نیجریه ای” دانست.

حدودا یک ماه پس از قهرمان شدن عثمان، خبر رسید که سازمان یو اف سی مبارزه تایرون وودلی و رابی لالر را برای بار دوم تدارک دیده است. اولین باری که حریفان با یکدیگر روبرو شدند، وودلی با ناک اوت کردن لالر در راند اول، قهرمان ولترویت یو اف سی شد.

در طی گفتگویی با خبرگزاری ای اس پی ان، وودلی در رابطه با برنامه های آینده اش صحبت کرد.

من احساس نمیکنم که برای رسیدن به کمربند قهرمانی باید راه طولانی را طی کنم. من فکر میکنم همین الان هم مستحق فایت قهرمانی هستم. من از کمربند قهرمانی ام ۵ بار در مقابل سخت ترین حریفان این وزن دفاع کردم. ولی نمیخواهم برای لیوان شیری که ریخته شده گریه کنم.

من برای رسیدن به مبارزه قهرمانی، ۲ یا ۳ بار مبارزه نمیکنم. اول با رابی مبارزه میکنم، و پس از آن برای کمربند قهرمانی میجنگم.

مبارزه تایرون وودلی و رابی لالر در تاریخ ۲۹ جون (۸ تیر)، در شهر مینیاپولیس برگزار خواهد شد.

 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.