قرارداد ۴ مبارزه ای امیر علی اکبری با یو اف سی

amir ali akbari

امیر علی اکبری امروز اعلام کرد که او از این به بعد فایتر سازمان یو اف سی میباشد. علی اکبری به عنوان اولین ایرانی که در ایران مشغول به فعالیت است، در ادامه در بزرگترین سازمان برگزاری ام ام ای دوران حرفه ایش را ادامه خواهد داد.

علی اکبری در رابطه با قرارداد جدیدش گفت (گزارش ورزش ۳):

هدف اصلی این نشست این است که یک ایرانی که در کشور خود فعالیت می‌کند به مسابقاتی رسیده که مهمترین و بالاترین رویداد حرفه‌ای جهان است و می‌تواند پرچم کشورمان را به اهتزاز درآورد.این برای نخستین بار است که یک ایرانی که در کشور فعالیت می‌کند با پرچم کشورمان در سازمان UFC که بالاترین سطح را دارد به میدان می‌رود. برای حضور در سازمان UFC باید از سازمان‌های کوچکتر شروع کرد و خدا را شکر بعد از چهار سال فعالیت در سازمان‌ها توانستم به سازمان UFC بپیوندم. قرارداد یک سال و نیمه و برای انجام چهار مسابقه منعقد شده است که برای شروع قرارداد بسیار خوبی است. طبق این قرارداد از بازی سوم به بعد، قرارداد آزاد بوده وبازی به بازی قراردادها امضا خواهد شد…

از سازمان UFC خواسته‌ام مسابقات در کشورهایی تدارک دیده شود که اطراف ما باشد چراکه رفتن به آمریکا برای ایرانی‌ها سخت است…

آمده ام به UFC تا با هر فایتری با تمام وجود بجنگم و قطعاً بعد از دو سه مبارزه با بزرگان این رشته در جهان مبارزه می‌کنم تا نشان دهم ایرانی‌ها توانایی انجام بزرگترین کارها را دارند. در سنگین وزن این سازمان 30 مبارز وجود دارد که من تنها مبارز خاورمیانه هستم. تلاش می‌کنیم حداکثر تا شهریورماه اولین مبارزه را برگزار کنیم. سازمان UFC  نیز به ابوظبی آمده است که این یک نکته مثبت است.

یکی از بزرگترین رویدادهای سال ۲۰۱۹ یو اف سی، در تاریخ ۱۶ شهریور (۷ سپتامبر) در شهر ابوظبی برنامه ریزی شده است. یو اف سی ۲۴۲، با حبیب نورماگومدوف و داستین پویریه در صدر این کارت، بدون شک رویداد بزرگی خواهد شد.

یو اف سی طبق معمول، شرکت کنندگان رویدادهای خود را را بر اساس موقعیت سوق الجیشی آنها انتخاب میکند. و احتمال حضور علی اکبری در کارت ابوظبی، بسیار زیاد میباشد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.