مارلون مورائس همچنان به دنبال نبردی در مقابل تی جی دیلاشا

marlon moraes

پس از مثبت شدن تست دوپینگ دیلاشا و استعمال او از مواد ایپو (EPO)، او بلافاصله کمربند خود را تحویل داد و قهرمان جدید این وزن در مسابقات یو اف سی‌ ۲۳۸، پس از مبارزه مارلون مورائس و هنری سهودو مشخص خواهد شد. دیلاشا با محرومیتی ۲ ساله از طرف یوسادا مواجه شد. پس از آن خبر هنری سهودو اعلام کرد که با توجه به استفاده دیلاشا از مواد نیروزا دیگر هرگز حاضر نیست که مسابقه‌ای را در مقابل او برگزار کند. مارلون مورائس نظری اما متفاوت نسبت به حریف خود دارد.

بله ۱۰۰% من خواهان مسابقه در مقابل او هستم. برای من فرقی‌ نمیکند که آیا او از چیزی استفاده کرده یا نه، می‌خواهم یک روز دستم به او برسد. آنوقت زمان حساب پس دادن است، می‌خواهم او را در موقعیت بدی قرار دهم و قدرت واقع ایم را به رخ او بکشم. من میدانم که از او بهتر هستم مخصوصا الان که مشخص شد که او از مواد ایپو استفاده کرده.

او که با ‌ام ام ‌ای هفتگی (MMA Weekly) مصاحبه‌ای انجام داد در ادامه گفت:

نمیدانم که او در حالت عادی چقدر خوب است. تقلب او بسیار بد است، این اتفاقات تو را در شرایط بدی قرار میدهد چون شما چیزی نمیدانید و اعتماد شما نسبت به سیستم سلب میشود. شما نمیدانید که چه کسی این کار را می‌کند و چه کسی‌ نمیکند.

او در بازگشت هیچوقت آدم سابق نخواهد بود. به شما گارانتی میدهم که آدم سابق نخواهد بود. او به هیچ عنوان قادر به شکست دادن من نخواهد بود. او هر چقدر که می‌خواهد میتواند دور از میادین باشد و وقتی‌ بازگشت من با کمال میل از کمربندم در مقابل او دفاع خواهم کرد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.