یو اف سی اتاوا: بررسی کارت، مسابقات و ساعت ها

cerrone iaquinta

رقابت های این هفته یو اف سی در پایتخت کشور کانادا برگزار میشوند. در صدر کارت یو اف سی اتاوا دونالد “کابوی” سرونی به مصاف اَل آیاکویینتا میرود.

دونالد سرونی: ۳۶ ساله (۳۵ برد و ۱ باخت) – ال آیاکویینتا: ۳۲ ساله (۱۴ برد و ۴ باخت)

دونالد سرونی یکی از با تجربه ترین مبارزان یو اف سی بشمار میرود. او رکورد دار بیشترین برد (۲۲) ، و بیشترین پایان ها (۱۶) در تاریخ سازمان یو اف سی میباشد.

سرونی پس از شکست خوردن در مقابل رافائل دوس آنجوس که برای عنوان قهرمانی سبک وزن یو اف سی بود، به وزن ولترویت یو اف سی پیوست. سرونی ۳ مبارزه اول خود را در وزن جدید با پیروزی تمام کرد، بااینحال روند برد او با ۳ شکست پیاپی همراه بود. پس از شکست دادن مایک پری، سرونی اعلام کرد که او مجددا در حال بازگشتن به وزن ۷۰ کیلو میباشد.

او در بازی بازگشت خود به رده سبک وزن، الکساندر هرناندز را قاطعانه در هم کوبید و دوباره به جمع مدعیان سبک وزن یو اف سی اضافه شد. این بار سرونی با یک حریف سر سخت به میدان میرود. حریفی که در مبارزه اش در مقابل حبیب نورماگومدوف، بسیاری از هواداران و کارشناسان ام ام ای را تعجب زده کرد.

فقط چند روز مانده به مبارزه حبیب نورماگومدوف و تونی فرگوسن در UFC 223، تونی به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو از این مبارزه خط خورد. مکس هالووی اعلام آمادگی کرد، ولی هالووی نیز به دلیل مشکلاتی که برای او در حین وزن کم کردن پیش آمد، از این مبارزه کناره گیری کرد.

یو اف سی ال آیاکویینتا را روز قبل از برگزاری رویداد UFC 223 به عنوان حریف نورماگومدوف اعلام کرد. آیاکویینتا تنها حریفیست که تابحال در مقابل حبیب زمین گیر نشده. او این بازی را با یک روز آماده سازی باخت، اما قاطعانه در مقابل حملات نورماگومدوف ایستادگی کرد.

پس از این شکست، او کوین لی را برای بار دوم شکست داد، و در جایگاه چهارم رده بندیهای سبک وزن یو اف سی قرار گرفت.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av ufc (@ufc)

در قسمت کو مین کارت یو اف سی اتاوا، الیاس تیودورو و درک برانسن به دیدار هم میروند. کاب سوانسن و شین بورگوس نیز مبارزه دیدنی دیگری در این رویداد خواهد بود.

عزیزان مقیم در ایران میتوانند مسابقات را از سایت لحظه نگار تماشا کنند. در آمریکا از طریق ESPN، و از سوئد از طریق Viaplay.


کارت اصلی: یکشنبه صبح ساعت ۰۴:۳۰ به وقت ایران. ساعت ۰۲:۰۰ به وقت اروپا 

Donald Cerrone vs. Al Iaquinta
Elias Theodorou vs. Derek Brunson
Cub Swanson vs. Shane Burgos
Brad Katona vs. Merab Dvalishvili
Sergey Spivak vs. Walt Harris
Andrew Sanchez vs. Marc-Andre Barriault

کارت مقدماتی: یکشنبه ساعت ۰۱:۳۰ به وقت ایران. شنبه ساعت ۲۳:۰۰ به وقت اروپا

Macy Chiasson vs. Sarah Moras
Aiemann Zahabi vs. Vince Morales
Kyle Nelson vs. Matt Sayles
Arjan Bhullar vs. Juan Adams
Mitch Gagnon vs. Cole Smith
Nordine Taleb vs. Kyle Prepolec

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.