حبیب نورماگومدوف ١١ ماه آینده اش را برنامه ریزی کرد

khabib vs gsp

قهرمان سبک وزن یو اف سی که تا ماه اوت (مرداد) در تعلیق بسر میبرد، در طول یک سال آینده در صدد ۳ دفاع از کمربند قهرمانی خود میباشد. ایجنت حبیب نورماگومدوف، علی عبدالعزیز، در طی گفتگویی با خبرگزاری ای اس پی ان از برنامه فشرده فایترش در چند ماه آینده صحبت کرد.

او (حبیب) به من دستورات ویژه ای داد. او قصد دارد که در تاریخ ۷ سپتامبر ۱۶ شهریور در ابوظبی، و دوباره در ماه دسامبر (آذر) مبارزه کند. و اگر جورج سنت پیر موفق به حل کردن مسائلش با یو اف سی شد، یک مبارزه دیگر در آپریل (فروردین).

گروه سبک وزن یو اف سی مدعیان زیادی دارد و ما باید فعال باشیم. حبیب پیش از این نیز این کار را انجام داده است. او با ادسون باربوزا، ال آیاکویینتا و کانر مک گرگور در کمتر از یک سال مبارزه کرد. اگر جورج در آپریل قادر به مسابقه دادن باشد، حبیب با کمال میل با او روبرو میشود. در غیر این صورت او با مدعی دیگری مبارزه خواهد کرد.

جورج سنت پیر حدود ۳ ماه پیش از ورزش ام ام ای خداحافظی کرد. برخی از کارشناسان دلیل خداحافظی سنت پیر را عدم موافقت کردن یو اف سی با مبارزه او در مقابل حبیب نورماگومدوف میدانند.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.