توافق یوئل رومرو و پائولو کاستا برای مبارزه در یو اف سی ۲۴۱

costa vs romero

رویداد یو اف سی ۲۴۱ جذاب تر شد.  چند روز گذشته، یو اف سی اعلام کرد که دنیل کورمیه و استیپه میوچیچ در صدر کارت یو اف سی ۲۴۱ با هم مبارزه میکنند. طبق گزارشی از خبرگزاری ای اس پی ان، یو اف سی برای بار چهارم در صدد تدارک دیدن یک مبارزه بین “سرباز خدا” یوئل رومرو، و پائولو کاستا میباشد.

حریفان اولین بار قرار بود که در کارت یو اف سی ۲۳۰ با هم مبارزه کنند، ولی رومرو به دلیل مصدومیت کنار کشید. دیدار حریفان به ژانویه سال ۲۰۱۹ موکول شد، اما این مسابقه نیز صورت نگرفت. سومین بار قرار شد که رومرو و کاستا در یو اف سی فورت لادردیل مبارزه کنند، اما به دلیل مشکلات کاستا با یوسادا و همچنین مصدومیت رومرو، حریفان موفق به رقابت نشدند.

آریل هلوانی خبرنگار سرشناس ای اس پی ان، امروز خبر داد که حریفان برای مبارزه در کارت یو اف سی ۲۴۱، مجددا با هم به توافق رسیده اند. این رویداد در تاریخ ۱۷ اوت ( ۲۶ مرداد ) در شهر آناهیم برگزار خواهد شد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.