یو اف سی ۲۳۷: بررسی کارت، مسابقات و ساعت ها

ufc237

یو اف سی دوباره به کشور برزیل بازگشته و مسابقات این هفته اش را در شهر ریو دوژانیرو برگزار میکند. در صدر این کارت روز ناماجوناس قهرمان نی وزن بانوان یو اف سی، از عنوان قهرمانی خود در مقابل جسیکا آندراج دفاع میکند.

دقیقا یک سال از آخرین مبارزه ناماجوناس در قفس یو اف سی میگذرد. او در رویداد UFC 223 برای دومین بار بر جوانا جرجیچک غلبه کرد، و برای اولین بار از کمربند قهرمانی دفاع کرد. ناماجوناس روز یکشنبه با یکی از خطرناک ترین زنان نی وزن یو اف سی روبرو میشود. جسیکا آندراج در آخرین بازی خود، کرولینا کوالکویچ را به شدت ناک اوت کرد و ثابت کرد که او لایق یک مبارزه قهرمانیست.

اندرسون سیلوا قهرمان سابق میان وزن یو اف سی در فایت کو مین به دیدار جرد کنونیر میرود. کنونیر پیش از این در مصاحبه ای گفت که او در این مبارزه برای ناک اوت کردن سیلوا به میدان میرود.

قهرمان سابق پر وزن یو اف سی جوزه الدو نیز در رویداد UFC 237 شرکت میکند. الدو روز یکشنبه در مقابل حریف سرسخت استرالیایی الکساندر ولکانووسکی قرار میگیرد. ولکانووسکی در ۱۶ مسابقه آخر خود بدون شکست بوده، و در حال حاضر ۶ برد پیاپی در یو اف سی به همراه دارد. پیروزی در مقابل الدو، ولکانووسکی را به یکی از اصلی ترین مدعیان این وزن تبدیل میکند.

بی جی پن نیز که در تالار مشاهیر یو اف سی قرار دارد، در رقابت های روز یکشنبه به دیدار کلی گوییدا میرود.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av ufc (@ufc)

عزیزان مقیم در ایران میتوانند مسابقات را از سایت لحظه نگار تماشا کنند. در آمریکا از طریق ESPN، و از سوئد از طریق Viaplay.


کارت اصلی: یکشنبه ساعت ۶:۳۰ صبح به وقت ایران. ساعت ۰۴:۰۰ به وقت اروپا

(Rose Namajunas vs. Jessica Andrade (TITLE FIGHT
Anderson Silva vs. Jared Cannonier
Jose Aldo vs. Alexander Volkanovski
Thiago Alves vs. Laureano Staropoli
Francisco Trinaldo vs. Diego Ferreira

کارت مقدماتی: یکشنبه ساعت ۰۲:۴۵ به وقت ایران. ساعت ۰۰:۱۵ به وقت اروپا

Antonio Rogerio Nogueira vs. Ryan Spann
Thiago Moises vs. Kurt Holobaugh
Bethe Correia vs. Irene Aldana
B.J. Penn vs. Clay Guida
Priscila Cachoeira vs. Luana Carolina
Talita Bernardo vs. Melissa Gatto
Warlley Alves vs. Sergio Moraes
Carlos Huachin vs. Raoni Barcelos
Talita Bernardo vs. Jessica-Rose Clark

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.