مایکل بیسپینگ: من در مورد دونالد سرونی اشتباه می‌کردم

در سری مسابقات یو اف سی‌ اتاوا و در مین کارت (کارت اصلی‌) آن ال آیاکویینتا به مصاف دونالد سرونی رفت. سرونی که تا پیش از شروع مسابقه به عنوان Underdog به حساب میرفت و اکثریت او را به عنوان بازنده احتمالی‌ آن دیدار می پنداشتند، موفق شد که پس از پنج راند و با رای داوران بر حریف سر سخت خود غلبه کند. لازم به ذکر است که سرونی در طول مسابقه با ضربات جب و لگد‌های پیاپی خود بارها تا مرز ناک اوت کردن آیاکویینتا پیش رفت.

مایکل بیسپینگ در پادکست خود بلیو یو می (Believe You Me) ‌‌در مورد بازگشت تونی فرگوسن و حریف احتمالی‌ او صحبت کرد.

سرونی را دیگر هرگز دست کم نمیگیرم چون صادقانه بگویم فکر نمیکردم که در مقابل آیاکویینتا موفق شود. اما او نشان داد که من در اشتباه بودم. این طور نبود که فکر کنم که او به راحتی‌ از آیاکویینتا شکست خواهد خورد اما فکر می‌کردم که او در آخر بازی را واگذار می‌کند. اما مسابقه در مقابل فرگوسن، مسابقه سختیست در حال حاضر برای تمام مبارزان این وزن. اگر من جای دونالد سرونی باشم نمیدانم که آیا میبایستی از انجام آن انصراف دهم یا نه، اما مسابقه در مقابل او میتوان گفت که هیچ سود و فایده‌ای را برای سرونی به همراه ندارد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.