مبارزه تونی فرگوسن و دونالد سرونی در یو اف سی‌ ۲۳۸

cerrone vs ferguson

پس از اعلام آمادگی‌ تونی فرگوسن برای بازگشت به اوکتاگون به نظر می‌رسد که به احتمال بسیار زیاد او در مسابقات یو اف سی‌ ۲۳۸ به مصاف دونالد سرونی خواهد رفت. برت اوکاموتو خبرنگار شبکه ‌ای اس پی‌ ان در توییتی این خبر را تایید کرد.

فرگوسن که در ماه‌های اخیر درگیر مشکلات شخصی‌ خود بود در چند روز آخر بارها از اعلام آمادگی خود صحبت کرده بود. آخرین بازی تونی به یو اف سی‌ ۲۲۹ و در مقابل آنتونی پتیس برمیگردد که او موفق شد با شکست دادن حریف خود یازدهمین برد پیاپی خود را کسب کرد.

دونالد سرونی اما چند روز پیش در مین اونت یو اف سی‌ اتاوا از سد ال ایاکویینتا گذشت و در اظهارت پس از بازی خواستار بازی در مقابل حبیب، پویریه و یا کانر مک گرگور شده بود. در صورت توافق این دو، دونالد سرونی فرصتی ۲۹ روزه برای آماده سازی در مقابل تونی فرگوسن خواهد داشت.

مسابقات یو اف سی‌ ۲۳۸ شامل دو تایتل فایت (مسابقه قهرمانی) میباشد. والنتینا شوچنکو در مقابل جسیکا آی و هنری سهودو در مقابل مارلون مورائس برای عنوان قهرمانی در رده خروس وزن به میدان میروند.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.