دنیل کورمیه: فکر نمیکنم که میوچیچ تغییر زیادی نسبت به بازی اول کرده باشد

daniel cormier

در ماه جولای ۲۰۱۸ دنیل کورمیه پس از به چالش کشیدن استیپه میوچیچ قهرمان سابق سنگین وزن یو اف سی‌، موفق شد که در راند اول و از طریق ناک اوت به قهرمان جدید این وزن تبدیل شود. پس از آن کورمیه از کمربند خود در مقابل درک لوئیس دفاع کرد در حالی‌ که استیپه میوچیچ پس از آن باخت تنها به دنبال فرصتی دوباره برای تلافی شکستش در مقابل کورمیه بود. پس از خداحافظی براک لزنر از مسابقات، دانا وایت خبر از برگزاری مسابقه‌ای دوباره بین کورمیه و میوچیچ را در یو اف سی‌ ۲۴۱ داد.

کورمیه که در حال حاضر در ریو دو ژانیرو بسر میبرد در مصاحبه در مورد مسابقه اش با میوچیچ صحبت کرد.

فکر نمیکنم که چیزی در میوچیچ تغییری کند. فکر می‌کنم آماده سازیم در مقابل او همانند آخرین بار است، اما این را هم بگویم که انتظار میوچیچ بهتری را دارم. میدانم که چقدر شکست دادن او دشوار است زیرا به یاد دارم که پیش از بازی دوباره‌ام در مقابل جان جونز به چه سختی خود را آماده آن بازی می‌کردم. من هم مثل او بودم، من هم در آن شرایط بودم و میدانم برای تصحیح کردن آن اشتباه چه انگیزه‌ای داشتم. در انتظار مسابقه سخت تری هستم، اما او هم یک بوکسور و هم یک کشتی‌ گیر است. این دقیقا کاریست که او انجام میدهد و من انتظار دارم که در این حیطه بهتر کار کند. او همان فایتر سابق است اما شاید کمی‌ هجومی تر.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.