بازگاشت نیت دیاز به میادین مبارزه: نیت دیاز – انتونی پتیس به کارت یو اف سی‌ ۲۴۱ اضافه شد

diaz vs pettis

به گزارش برت اوکاموتو خبرنگار ‌ای اس پی‌ ان نیت دیاز پس از مدت‌ها دوری از میادین بالاخره در مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۱ به مصاف آنتونی پتیس خواهد رفت. آخرین مسابقه دیاز به سال ۲۰۱۶ بر میگردد که در آن نیت در بازی دوم خود در مقابل کانر مک گرگور مغلوب وی شد. پس از آن بارها صحبت از بازگشت او به میان آمد و قرار بود که نیت در مسابقات یو اف سی‌ ۲۳۰ در مقابل داستین پویریه به میدان برود اما پس از مصدومیت داستین این مسابقه کنسل شد.

نیت دیاز ۳۴ ساله که بردهای ارزشمندی را در کارنامه خود در مقابل کانر مک گرگور، دونالد سرونی و مایکل جانسون داشته در مقابل آنتونی پتیسی قرار می‌گیرد که در آخرین بازی خود استیفن تامپسن را ناک اوت کرد.

به نظر می‌رسد که این مسابقه به عنوان کو مین ایونت (مسابقه قبل از دیدار اصلی‌) در نظر گرفته شده است. مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۱، ۱۷ آگوست در آناهایم کالیفرنیا برگزار خواهد شد و در مسابقه اصلی‌ این کارت دنیل کورمیه از کمربند خود در مقابل استیپه میوچیچ دفاع خواهد کرد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.