مایکل پِیج پس از شکست داگلاس لیما را مورد تقدیر قرار داد

mvp

یکی از پر هیجان ترین مسابقات این هفته بلاتور، بین مایکل پیج و قهرمان سابق ولتر ویت بلاتور داگلاس لیما برگزار شد. این دیدار با برد لیما رقم خورد و او به فینال رقابت های بلاتور ولترویت گرند پری راه پیدا کرد.

لیما در راند دوم این مبارزه با یک لگد تعادل حریفش را بهم زد، و پیج را که در حال بلند شدن از زمین بود، با یک ضربه به شدت ناک اوت کرد. اولین شکست حرفه ای مایکل پیج در این بازی رقم خورد، با اینحال او پس از مبارزه حریفش را مورد تمجید قرار داد.

اگر من مجبور به متحمل شدن یک باخت در کارنامه حرفه ایم  بودم… خوشحالم که این باخت در مقابل داگلاس لیما رقم خورد. او یک انسان، و فایتر شگفت انگیزی است.

به عقیده من، این بازی تحت کنترل من بود. هنگام بلند شدن از روی زمین اشتباه بزرگی انجام دادم، و در این سطح یک اشتباه کوچک باعث باخت میشود.

اما من هنوز لبخند میزنم و با انگیزه بیشتری به میدان خواهم برگشت و این اشتباه را رفع میکنم…

من از همه کسانی که چنین پیام های مثبتی را به من ارسال کرده اند تشکر میکنم. از بد خواهانم نیز در اینجا سپاسگزاری میکنم، چراکه پیام های آنها به من انگیزه زیادی میدهد. همانطور که آرنولد شوارتزنگر گفت: من برمیگردم!

 

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av Bellator MMA (@bellatormma)

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.