ژوزه الدو پس از شکست در یو اف سی‌ ۲۳۷: تابحال به این بدی نبودم

jose aldo

پس از مسابقه ژوزه الدو در مقابل الکساندر ولکانووسکی که با برد ولکانووسکی در پایان این دیدار همراه بود، قهرمان پیشین پر وزن یو اف سی‌ که در کشور خود میزبان این مسابقه بود عملکرد خود را زیر سوال برد. ژوزه الدو که پیشتر در مورد احتمال خداحافظی خود صحبت کرده بود در پایان سه راند با رای داوران بازی را به حریفش واگذار کرد. او در اینستاگرم خود چنین نوشت:

در عمرم تابحال به این بدی نبودم، هیچ بهانه‌ای ندارم چون خودم نبودم، اما من به توانایی‌ و استعدادم باور دارم و با اینحال موفق به انجام آن نشدم. نمیخواهم از شایستگی‌های حریفم کم کنم که مسابقه را آن طور که میبایست اجرا کرد، بلکه از عملکرد خود عصبانی هستم و همه را به گردن میگیرم بخاطر اینکه من اجازه دادم که این اتفاق بیوفتد و آن بازی مد نظرم را نتوانستم به اجرا در بیاورم.

این شکست اولین باخت الدو در دیداری به غیر از مسابقه قهرمانی میباشد. او پیشتر در مسابقات یو اف سی‌ ۱۹۴ کمربند خود را در مقابل کانر مک گرگور از دست داد و در یو اف سی‌ ۲۱۲ و ۲۱۸ و برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف مکس هالووی رفت که در هر دو دیدار تن به شکست داد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.