ژوزه الدو پس از شکست در یو اف سی‌ ۲۳۷: تابحال به این بدی نبودم

پس از مسابقه ژوزه الدو در مقابل الکساندر ولکانووسکی که با برد ولکانووسکی در پایان این دیدار همراه بود، قهرمان پیشین پر وزن یو اف سی‌ که در کشور خود میزبان این مسابقه بود عملکرد خود را زیر سوال برد. ژوزه الدو که پیشتر در مورد احتمال خداحافظی خود صحبت کرده بود در پایان سه راند با رای داوران بازی را به حریفش واگذار کرد. او در اینستاگرم خود چنین نوشت:

در عمرم تابحال به این بدی نبودم، هیچ بهانه‌ای ندارم چون خودم نبودم، اما من به توانایی‌ و استعدادم باور دارم و با اینحال موفق به انجام آن نشدم. نمیخواهم از شایستگی‌های حریفم کم کنم که مسابقه را آن طور که میبایست اجرا کرد، بلکه از عملکرد خود عصبانی هستم و همه را به گردن میگیرم بخاطر اینکه من اجازه دادم که این اتفاق بیوفتد و آن بازی مد نظرم را نتوانستم به اجرا در بیاورم.

این شکست اولین باخت الدو در دیداری به غیر از مسابقه قهرمانی میباشد. او پیشتر در مسابقات یو اف سی‌ ۱۹۴ کمربند خود را در مقابل کانر مک گرگور از دست داد و در یو اف سی‌ ۲۱۲ و ۲۱۸ و برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف مکس هالووی رفت که در هر دو دیدار تن به شکست داد.

Facebook
Twitter

شان اومالی: بعد از شکست پیوتر یان تایتل شات میخوام ولی‌ ژوزه آلدو میتونه قبل از من نبرد قهرمانی رو داشته باشه چون یه قهرمان افسانه ایه و حقشه

شان اومالی در صحبتهای اخیر خود گفت:  چیزی که مشخصه اینه که نتونستم نشون بدم که جایگاهم بین تاپ تن هستش (ده مبارز برتر

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.