دنیل کورمیر جواب استیپه میوچیچ را داد – او پس از این بازی فردی خرد شده خواهد بود

daniel cormier

در روزهای اخیر کشمکش و درگیری بین دنیل کورمیر و استیپه میوچیچ شدت یافته است. میوچیچ که در آخرین اظهار نظر خود کورمیر را فردی احمق خواند با واکنش کورمیه مواجه شد.

او در مصاحبه‌ای با‌ ام ام ‌ای فایتینگ گفت:

فایترها، نژاد دیگری هستند. پس از شنیدن آن جملات با خود گفتم آه استیپه حرامزاده. اما خوب شد که این اتفاق افتاد چون او در ابتدا صمیمی‌ و آرام بود و نمیخواست برای این مسابقه سر و صدا کند. اما او الان احساسات خود را بیان می‌کند. ابراز کن. بگو که چه حسی داری و اینکه دوست داری من را بزنی‌، و وقتی‌ من تو را دوباره شکست دادم کار تو تمام است.

کار او تمام میشود. بعد از این مسابقه برای او بسیار مشکل خواهد بود که به جایگاهی‌ که روزی داشت بازگردد زیرا پس از این او فردی خرد شده خواهد بود. من میدانم که مسابقه دوم در مقابل جان جونز چه با من کرد. میتوانم بگویم که تقریبا شکسته شدم. اما تمام تجربیات زندگیم  – پدرم، پسرخاله ام، دخترم، هم اتاقی من – همه آن تجارب زندگی‌ به من امکان این را داد که از منظری دیگر به ماجرا نگاه کنم، این در حالیست که او تا به حال این کار را انجام نداده است. پس وقتی‌ او دوباره شکست خورد فکر نمیکنم که توانایی‌ بازگشت را داشته باشد. او تحمل این را ندارد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.