مایکل بیسپینگ برد جسیکا آندراج در مقابل رز نامایوناس را شانسی تلقی‌ کرد

jessica andrade

جسیکا آندراج در یو اف سی‌ ۲۳۷ برای بدست آوردن عنوان قهرمانی در مقابل رز نامایوناس ظاهر شد و در راند دوم با شکست دادن نامایوناس عنوان قهرمان نی وزن یو اف سی‌ را به خود اختصاص داد. راند اول با برتری کامل نامایوناس به همراه بود اما در راند دوم و پس از اینکه جسیکا آندراج موفق به بلند کردن و زمین زدن نامایوناس از ناحیه سر به زمین شد، وی از طریق ناک اوت بازی را به پایان برد.

مایکل بیسپینگ در پادکست خود در مورد خوش شانس بودن جسیکا آندراج در این بازی صحبت کرد.

ببینید جسیکا آندراج در حال حاضر قهرمان است. صادقانه بگویم فکر نمیکردم که او موفق به انجام این کار شود، میدانید چرا؟ شاید بهتر بود این را نمیگفتم چون صحبتهای من شاید به عنوان بی‌ احترامی به او تلقی‌ شود و به او آسیب برساند و البته من چنین قصدی ندارم. او در آن دیدار کمی‌ خوش شانس بود. متوجه منظور من میشوید؟ این اتفاق فقط نمیفتاد، او این حرکت را بارها انجام داده است. معمولا وقتی‌ کسی‌ به آن شکل به زمین برخورد می‌کند، با سر به زمین نمیخورد و ناک اوت نمی‌شود. منظور من این نیست که در مسابقه‌ای دوباره بین این دو او حتما شکست خواهد خورد اما پس از مشاهده کردن راند اول و نیمی از راند دو، من رز را برنده احتمالی‌ مسابقه بعدی بین این دو میدانم. همانطور که گفتم قصد من بی‌ احترامی نسبت به او نیست.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.