پیش بینی‌ داستین پویریر در مورد مسابقه سرونی – فرگوسن

dustin Poirier

در مسابقات یو اف سی‌ ۲۳۸ سرونی به مصاف تونی فرگوسن میرود و برنده این مسابقه به احتمال بسیار زیاد برای دیدار قهرمانی با برنده حبیب – پویریر روبرو خواهد شد. لازم به ذکر است که مسابقه پویریر در مقابل حبیب هنوز نهایی‌ نشده اما گمان میرود که در روزهای آینده این بازی نیز رسما اعلام شود.

رادیو ‌ام ام ‌ای جانکی در گفتگویی با پویریر از او در مورد مسابقه‌ای احتمالی‌ با برنده فرگوسن – سرونی سوال کردند.

در یو اف سی‌ شما هیچوقت نمیدانید چه اتفاقی خواهد افتاد. در صورت برد در مقابل حبیب شاید دوباره با مکس هالووی روبرو شوم (با شوخی‌).

در ادامه او گفت که برنده بازی سرونی – فرگوسن لزوما در مقابل برنده او در مقابل حبیب قرار نخواهد گرفت و در مورد برنده احتمالی‌ آن دیدار گفت:

فکر می‌کنم که کابوی (سرونی) آن دیدار را با پیروزی پشت سر خواهد گذشت اما ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. البته من به آن موقع فکر نمیکنم و در حال حاضر خیلی‌ چیزها هستند که میبایستی صورت بگیرند و وقت خود را برای آماده سازی برای مسابقه با حبیب خواهم گذاشت.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.