مایکل بیسپینگ: انتونی پتیس حریف خطرناکی برای نیت دیاز میباشد

نیت دیاز پس از دوری سه ساله از میادین مبارزه بالاخره در مسابقات یو اف سی‌ ۲۴۱ به اوکتاگون باز خواهد گشت و در آناهایم کالیفرنیا به مصاف انتونی پتیس خواهد رفت.

در آخرین پادکست بلیو یو می‌ (Believe You Me)، مایکل بیسپینگ در مورد این مسابقه صحبت کرد.

فکر می‌کنم که این مسابقه خطرناکی برای نیت دیاز باشد مخصوصا در بازگشتش. او پس از مسابقه با کانر مک گرگور مسابقه دیگری نداشت درسته؟ ۲۰۱۶، این سه سال پیش بود. مدتی‌ طولانیست. او در مسابقات سه یا پنج گانه (pentathlete – triathlons) شرکت کرده. همه اینها خوب هستند ولی‌ این به این معنی‌ نیست که چون شما یک مسافت طولانی میدوید و شنا می‌کنید میتوانید به اوکتاگون بروید و دعوا کنید. از نظر روانی‌ او قوی است ولی‌ خوب.. و من این صحبتها را با احترام ادا می‌کنم چون به برادران دیاز و دستاوردشان در این ورزش احترام میگذارم، دوری از این ورزش میتواند تغیراتی را به همراه داشته باشد. ۳ سال دوری مدت بسیار طولانی است و پتیس در تمام این مدت فعال بوده.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.