عصبانیت دونالد سرونی از مذاکرات یو اف سی‌ ۲۳۸

donald cerrone

تنها دو هفته تا بازی دیدنی‌ دونالد سرونی در مقابل تونی فرگوسن باقی‌ مانده و میتوان آن دیدار را مین ایونت مردمی مسابقات یو اف سی‌ ۲۳۸ دانست. در فایت اصلی‌ UFC 238 مارلون مورائس برای عنوان قهرمانی خروس وزن های یو اف سی به مصاف هنری سهودو میرود.

سرونی در مصاحبه‌ای از عدم رضایت خود در مورد روند مذاکرات با تونی فرگوسن خبر داد.

یو اف سی‌ با من تماس گرفت و پرسید که آیا می‌خواهم مسابقه بدهم و من قبول کردم. پس از آن ۲ تا ۳ روز طول کشید تا تونی جواب مثبت داد و این من را جدا عصبانی کرد چون یو اف سی‌ مسابقه‌ای را به من پیشنهاد داده بود و او مرا در انتظار گذاشته بود.

من همینطور به دانا وایت زنگ میزدم که تکلیفم را بدانم چون به تعطیلات رفته بودم. میخواستم بدانم که آیا آبجو و گواکامولی بخورم یا کنار ساحل شروع به دویدن کنم. نمیتوانستم در این بلاتکلیفی بمانم.

فکر نمیکنم که تونی به دنبال مسابقه دیگری به غیر از مسابقه قهرمانی بود، فکر می‌کنم که او خود را سزاوار مسابقه قهرمانی میدانست. پس مسابقه دادن در مقابل من برای او بسیار خطرناک است. چرا او باید خود را در شرایطی قرار دهد که احتمال شکست و پس از آن از دست دادن مسابقه قهرمانی برایش به وجود بیاید؟ به ویژه وقتی‌ که در مقابل یک آدمکش قرار می‌گیرد. ولی‌ برای من فرقی‌ ندارد و این تفاوت بین من و اوست. من با هر کسی‌ روبرو میشوم پس باید بهرحال همه آنها را شکست دهم.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.