یو اف سی جاستین ویلیس را اخراج کرد

justin willis2

طبق آخرین اخبار رسیده از تی اس ان، یو اف سی یکی از ۱۵ بهترین سنگین وزن های خود را رها کرد. جاستین ویلیس، هم تیمی دنیل کورمیر که در رده بندیهای یو اف سی جزو ۱۵ بهترین های این سازمان بود، اکنون یک مبارز آزاد است و میتواند با سازمان های دیگر مذاکره کند.

طبق گزارشی از  آرون برانستتر TSN، یو اف سی در صدد ترتیب دادن مبارزه ای بین ویلیس و والت هریس بود. ویلیس پیشنهاد یو اف سی را رد کرد و گفت که زمان بیشتری برای رسیدن به وزن ۱۲۰ کیلو احتیاج دارد. و همانطور که میدانیم یو اف سی گاه گداری برای خط و نشان کشیدن قوانینش، مبارزان خود را اینگونه تنبیه میکند.

جاستین ویلیس در آخرین مبارزه خود در مقابل کورتیس بلیدز شکست خورد. ویلیس یکی از بهترین گزینه ها برای اولین مبارزه امیر علی اکبری در یو اف سی بود، و میتوانست علی اکبری را سریعا به جمع ۱۵ بهترین های گروه سنگین وزن یو اف سی اضافه کند Top15.

لازم به ذکر است که ما پیش از این نیز شاهد چنین اتفاقاتی در یو اف سی بوده ایم، و یو اف سی پس از اخراج کردن ییر رودریگز مجددا او را به خدمت گرفت.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.