ابراز علاقه مک گرگور به دیداری دوباره با فلوید می ودر

mcgregor vs mayweather

حدودا ۲ سال پیش کامر مک گرگور اولین مبارزه حرفه ای خود را در ورزش بوکس، در مقابل فلوید می ودر برگزار کرد. مک گرگور طبق پیش بینی ها در این مبارزه مغلوب شد. بااینحال او عقیده دارد که در صورت بازی برگشت، نتیجه دیگری در انتظار هواداران است.

ستاره ایرلندی بتازگی در گفتگویی با تونی رابینس در رابطه با اولین مبارزه اش در مقابل فلوید می ودر صحبت کرد.

مک گرگور – در ابتدا، صحبت از این بود که من در بازی می ودر (بوکس) با او مبارزه کنم و او پس از آن در بازی من (MMA) با من مبارزه کند، ولی پس از بازی ما دیگر چیزی از او نشنیدم. ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. ولی من خیلی دوست دارم که مجددا در رینگ بوکس حاضر شوم.

سبک بازی دفاعی Philly-Shell فلوید کاملا شناخته شده است. او همیشه دست راست خود را کنار شکمش قرار میدهد و یا اینکه ارتدکس است، بطوری که مخالف است. او یک دست را کنار شکم خود، و دست دیگر را را کنار گوشش قرار میدهد. او از شانه های خود نیز برای منحرف کردن ضربات حریف استفاده میکند. فلوید فایتری است که بر روی پای پشتی اش تکیه میکند.

بنابراین من در آماده سازیهایم برای این مبارزه، برای چنین فایتری خود را حاضر کرده بودم. به دلیل اینکه این تنها چیزی بود که از او تابحال دیده بودم. تمامی حریفان من در اسپارینگ برای این مبارزه، دفاعی و بر روی پای پشتشان تکیه میکردند…

در اوایل مسابقه، من در حال کتک زدن فلوید بودم. من پس از پایان راند اول به کورنرم گفتم که این “خیلی آسان است”. ولی او (فلوید) استایل بازی خود را در طول مسابقه عوض کرد. البته باید به این کار احترام گذاشت. فقط یک فایتر زیرک و باتجربه قادر به انجام چنین کارهایی است.

او یک دفعه، سبک بازی اش را به استایل قدیمی بوکس مکزیکی تغییر داد. این سبکیست که شما آرنج هایتان را کنار شکمتان قرار میدهید و مشت های خود را بالای پیشانی قرار میدهید. در حالیکه حریف را تحت فشار زیادی قرار میدهید. او تابحال در مسابقاتش اینگونه بازی نکرده بود، و به دلیل اینکه در حال باختن مبارزه بود مجبور به این کار شد.

من میدانم که او هرگز با من در ورزش ام ام ای مبارزه نمیکند، ولی من خیلی دوست دارم که مجددا در بوکس با او روبرو شوم. با تجاربی که از بازی اول بدست آوردم، میتوانم که او را در بازی دوم شکست دهم.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.