اورایا فِیبر پس از ناک اوت شدن سیج نورتکات: گونه ی سیج در ۳۰ قسمت خرد شد

urijah faber

سیج نورتکات هفته گذشته اولین مبارزه خود را در سازمان وان چمپیونشیپ برگزار کرد و در مقابل کیک بوکسر قهار برزیلی، کازمو الکساندر قرار گرفت. کازمو در ثانیه ۲۵ این دیدار، نورتکات را با یک ضربه هوک نقش بر زمین کرد و برنده این دیدار شد.

اورایا فیبر سر مربی سیج نورتکات، در گفتگویی با برنامه ساعت ام ام ای در رابطه با شکست سنگین “سوپر” سیج، و آسیب دیدگی او صحبت کرد.

خیلی سریع… واقعا ۲۵ ثانیه طول کشید… او (سیج) در رینگ تحت تعقیب کازمو قرار گرفت. کازمو که یک کیک بوکسر عالی و قوی هیکل است بازی را بسیار هجومی شروع کرد…

سیج به معنای واقعی کلمه شکار شد و کازمو با یک ضربه فجیع، صورت او را له کرد. گونه ی سیج در ۳۰ قسمت خرد شد، و استخوان اوربیتال (مداری) او شکست. او ۸ شکستگی متفاوت داشت، و دکتران مجبور بودند که تکه استخوان های ریز را از شکستگی ها بیرون بیاورند.

سیج نورتکات پس از مبارزه ۹ ساعت زیر عمل جراحی بود.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

How do I look?

Ett inlägg delat av Super Sage Northcutt (@supersagenorthcutt)

 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.