تونی فرگوسن و ایجنت جنجالی حبیب نورماگومدوف در مجادله توییتی

tony ferguson

تونی فرگوسن که در ۸ جون و در مسابقات یو اف سی‌ ۲۳۸ به مصاف دونالد سرونی میرود با توییت علی‌ عبدالعزیز ایجنت جنجالی حبیب نورماگومدوف روبرو شد. علی‌ در توییت اول خود عکسی را منتشر کرد که در آن صورت تونی فرگوسن به شکل دلقک و چهره کانر مک گرگور به شکل مرغی در آمده بود.

علی‌ عبدالعزیز در توییت خود نوشت:

قهرمان اصلی‌ در مقابل مدعی شماره یک، و یک دلقک در مقابل یک کابوی، و یک ضعیف النفسی که هی‌ وسط کار ول می‌کند، در مقابل کسی‌ که روح او را خواهد کشت (اشاره به جاستین گیجی).

این توییت واکنش تونی را به همراه داشت:

دلقک بازی بس است آدم متظاهر آشغال. علی‌ عبدالعزیز بهتر است دیگر در مورد من صحبتی‌ نکنی‌ وگرنه تو را همانند تی برای تمیز کردن تشک تمرین استفاده می‌کنم. تو بدون دوستانت هیچ چیزی نیستی‌ خبرچین. نه غرور داری، نه جرات، درست مثل قهرمان کاغذیت حبیب نورماگومدوف، تو را بزودی میبینم.

علی‌ در جواب تونی نوشت:

تو در کارت مقدماتی ۸ جون مسابقه داری پس تمرکزت را بروی آن بازی بگذار و خفه شو. صحبت کردن آسان است، دفعه دیگر که من را دیدی فکری به حال آن کن بی‌ سر و پا.

و تونی در توییت آخر خود در جواب نوشت:

دیگر نمیخواهم به سطح تو نزول کنم. تو مایه ننگی برای این ورزش و همه هواداران ‌ام ام ای. من به اندازه کافی‌ برای تو و دیگر اشخاص تمرکز دارم. بله من در آندرکارت (مسابقات قبل از کو مین و مین ایونت) یو اف سی‌ ۲۳۸ هستم ولی‌ برای من فرقی‌ نمیکند. اینها برای قهرمان بودن لازم هستند چیزی که تو هیچوقت متوجه آن نمیشوی. برای تو دعا می‌کنم.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.