کامارو عثمان: امیدوارم کولبی به اندازه کافی‌ مرد باشد و مبارزه را این بار قبول کند

کامارو عثمان که در آخرین بازی خود موفق به شکست تایرون وودلی قهرمان سابق ولترویت یو اف سی‌ شد و عنوان قهرمانی این سازمان را از آن خود کرد در مصاحبه‌ای با بی‌ جی پن عنوان کرد که امیدوار است که کولبی کاوینگتون مرد باشد و بازی در مقابل او را رد نکند.

“کابوس نیجریه ای” گفت:

من کولبی را میخواستم چون در سه سال اخیر بارها خواسته‌ام که با او روبرو شوم. آنها این مسابقه را شاید ۴ یا ۵ بار به من پیشنهاد کردند، و من هر بار آن را قبول کردم. اما او کسی‌ است که تمام آن پیشنهادات را رد کرد. امیدوارم که او به اندازه کافی‌ مرد باشد و این مسابقه را بگیرد.

کولبی کاوینگتون که در ماه جون ۲۰۱۸ کمربند موقت این وزن را از آن خود کرده بود میتوانست در ماه سپتامبر ۲۰۱۸ با قهرمان سابق آن وزن تایرون وودلی روبرو شود. او اما ترجیح داد که بینی‌ خود را عمل کند و کمربند موقت این وزن از او گرفته شد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.