انتونی اسمیت: تیاگو سانتوس بدون شک در مقابل جان جونز شانس برد دارد

هواداران  ورزش‌ام ام ‌ای در مسابقات یو اف سی‌ ۲۳۹ شاهد نبرد تیاگو سانتوس در مقابل قهرمان لایت هوی ویت این سازمان، جان جونز خواهند بود. انتونی اسمیت که در آخرین بازی خود در مقابل جان جونز و با رای داوران شکست خورد بر این باور است که تیاگو سانتوس از پیش بازنده این بازی نیست. او در مصاحبه‌ای در اینباره گفت:

فکر می‌کنم که او توان شکست جان جونز را داشته باشد. او سریع است و حرکات انفجاری انجام میدهد. فکر می‌کنم حتی اگر تیاگو سانتوس را در مقابل فیلی قرار دهید او بدون شانس نخواهد بود. او در حرکات انفجاری به طرز وحشتناکی عمل می‌کند و همانطور که گفتم بسیار سریع است. فکر می‌کنم که جان در کشتی‌ و گرپلینگ بسیار خوب است و این یکی‌ از ضعف‌های تیاگو سانتوس در مقابل اوست. و البته فکر نمیکنم که به اندازه کافی‌ برای تیاگو زمان باشد که آن فاصله را کم کند و جان آنقدر باهوش است که از آن فاصله و فرصت استفاده کند. پس فکر می‌کنم که کار تیاگو در مقابل جونز دشوار است ولی‌ بدون شک او شانس برد را خواهد داشت.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.