ال آیاکویینتا: دونالد سرونی کتک سفتی به من زد

al-iaquinta-ufc217-photo-per-haljestam-01-1024x639

آخرین بازی دونالد سرونی به هفته‌های پیش و مسابقه در مقابل ال آیاکویینتا بر میگردد. دونالد سرونی که به اعتقاد بسیاری از پیش بازنده آن بازی به حساب می‌‌آمد توانست در بازی یک طرفه حریف خود را شکست دهد. آیاکوتینتا که در شو آریل هلوانی حضور داشت در مورد آن بازی گفت:

او جب محکمی به من زد که نمیدانم که آیا بینی‌ من در هنگام اصابت ضربه به آن شکست یا نه، و بینی‌ من شکافت. او ضربات متعددی را به من زد که شاید یکی‌ از آنها باعث شکافتگی بینی‌ من شد. فکر می‌کنم که در راند سوم بود که ضربه‌ای به چشمم خورد. یا راند سوم یا چهارم. آن ضربه دید و بینایی من را کاملا تحت تاثیر قرار داد و ادامه مسابقه را برای من بسیار مشکل کرد. به هر حال اینشکلی است. من تمرین می‌کنم که در چنین شرایطی قرار بگیرم. من برای برنده شدن در این بازی موقعییت‌های بسیاری داشتم اما از آنها استفاده نکردم. او همانند یک پیشکسوت کتک سفتی به من زد. او بسیار توانمند و کارکشته است.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.