یو اف سی‌ استکهلم – نظر الکساندر گوستافسون در مورد انتونی اسمیت

Alexander-Gustafsson-29

مسابقات یو اف سی‌ استکهلم شنبه شب برگزار خواهند شد که در آن هواداران شاهد بازی انتونی اسمیت در مقابل الکساندر گوستافسون میباشند. هر دو مبارز در آخرین مسابقه خود در مقابل جان جونز قهرمان لایت هوی ویت تن به شکست دادند. الکساندر گوستافسون که در خانه خود به میدان میرود در مورد انتونی اسمیت گفت:

او تجارب زیادی در قفس دارد و میداند چه می‌کند. او به هیچ وجه استرسی ندارد. من او را در مسابقه و در شرایط بسیار بد مشاهده کرده‌ام و به نظر میرسد که او به این موضوع اهمیت نمیدهد. او دچار استرس نمی‌شود و این یک ویژگی‌ بسیار خوب است چون او را نجات میدهد. شما در جریان مسابقه حس می‌کنید که میتوانید او را تمام کنید و همه قدرت خود را به کار میگیرید برای از پا در آوردن او ولی‌ با این وجود او همچنان ایستاده است. او را به سختی میشود از پا در آورد اما در اواخر مسابقات میبینم که او خسته میشود و تمرکز خود را از دست میدهد و من به طور کامل آماده نبرد با او هستم.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.