یو اف سی ۲۴۲: کورتیس بلیدز و شمیل عبدورحیموف در ابوظبی با هم روبرو میشوند

blaydes vs shamil

طبق گزارشی از فرح هانون، یو اف سی در حال تدارک دیدن مبارزه ای بین کورتیس بلیدز و شمیل عبدورحیموف میباشد.

یو اف سی در تاریخ ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور) به شهر ابوظبی سفر میکند، و طبق انتظارات حبیب نورماگومدوف در این رویداد از عنوان قهرمانی اش دفاع خواهد کرد. با اینحال مبارزه قهرمان سبک وزن هنوز رسما اعلام نشده. امیر علی اکبری نیز پیش از این برای شرکت کردن در این کارت ابراز علاقه کرده است.

بلیدز (۱۱ برد و ۲ باخت) که در رده بندیهای گروه سنگین وزن یو اف سی در مکان چهارم قرار دارد، در آخرین مبارزه خود جاستین ویلیس را مغلوب کرد. او در این دیدار در مقابل حریفی قرار میگیرد که در حال حاضر ۳ برد پیاپی بهمراه دارد. عبدورحیموف (۲۰ برد و ۴ باخت، نفر دهم در رده بندیها) در آخرین مسابقه خود موفق شد که حریف لهستانی، مارکین تیبورا را در راند دوم متوقف کرد.

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.