دنیل کورمیر: میدانم که چرا براک لزنر WWE را به UFC ترجیح داد

Brock-Lesnar-1025x640-PH-1024x639

پس از شکست استیپه میوچیچ و قهرمانی دنیل کورمیر در سنگین وزن یو اف سی‌، براک لزنر وارد میدان شد و با زدن به سینه کورمیر او را به شدت به عقب راند. پس از آن اتفاق بارها صحبت از مسابقه‌ای بین این دو شد اما در آخر و با اعلام بازنشستگی براک از مسابقات‌ام ام‌ ای این دیدار رخ نداد.

دنیل کورمیر در مصاحبه‌ای با ‌ای اس پی‌ ان گفت:

مطمئن هستم که براک نمیتوانست با یو اف سی‌ در مورد مسائل مالی‌ به توافق برسد. در حال حاضر بی‌ ثباتی زیادی در دنیای‌ام ام‌ ای در مورد پی پر ویو (per pay view) موجود است. این شرایط همانند سابق که براک اینجا بود نیست. فکر می‌کنم وقتی‌ که براک چشم انداز این ورزش را مشاهده کرد با خود گفت “بدون شک من در دابلیو دابلیو ‌ای (WWE) پول خوبی‌ به جیب میزنم” لازم نیست که سخت تلاش کند. اما در اینجا او میبایستی برای مسابقه با من سخت تمرین کند و احتمالا او بازنده آن بازی میشد. در حالی‌ که حضور در WWE به نفع او تمام خواهد شد.

همه در مورد این صحبت میکنند که “آه وینس مک من کمربند را مثل همیشه به براک میدهد” یا با براک مشغول کار دیگریست. براک پی پر ویو داشت و پس از آن براک به دوشنبه شب (Monday night) رفت و اعتبار آن را بالا برد. روشی‌ برای دیوانگی آن پیرمرد وجود دارد. او در ادامه همچنان به براک تکیه داده و براک هم نشان داده که برای او کالای سودمندیست و این همکاری ادامه دارد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.