پیروزی یوئل رومرو در دادگاه، علیه شرکت Gold Star Performance

شرکت Gold Star Performance Products مبلغ ۲۷ میلیون دلار به “سرباز خدا” یوئل رومرو بدهکار شد.

یکی از آزمایشات دوپینگ رومرو در سال ۲۰۱۶ با جوابی مثبت روبرو شد. در این آزمایش ماده ای به نام Ibutamoren دیده میشد. رومرو ۶ ماه محروم شد، با اینحال او اعلام بیگناهی کرد و با سازمان ضد دوپینگ آمریکایی USADA نیز همکاری های لازم را داشت. “یوسادا” کمی پس از آن، ماده Ibutamoren را در یکی از مکمل های رومرو که از Gold Star Performanceتولید شده بود، پیدا کرد.

مبارز کوبایی در ادامه از این شرکت شکایت کرد و روز چهارشنبه جواب شکایت خود را دریافت کرد.

دادگاه شهرستان میدلسکس در ایالت نیو جرزی، اعلام کرد که شرکت Gold Star Performance Products، میبایست مبلغ ۲۷ میلیون دلار غرامت به یوئل رومرو پرداخت کند.

۳ میلیون دلار برای از دست دادن حقوق رومرو در سال ۲۰۱۶، ۳ میلیون دلار بخاطر خدشه دار شدن شهرت او، و ۳ میلیون دلار به دلیل آسیب دیدن یوئل از لحاظ عاطفی. طبق قانون “فریب دادن مصرف کنندگان” در ایالت نیو جرزی، مبلغ غرامت ۳ برابر شد و در کل این خسارت به ۲۷ میلیون دلار تبدیل شد.

البته هنوز معلوم نیست که رومرو همه مبلغ غرامت را دریافت کند یا خیر. نکته مهم برای رومرو “اثبات بیگناهی اش” بود (در گفتگویی با ESPN).

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.