پالی مالیناجی در مورد دشمنیش با آرتم لوبوف: به مادر او هم تف می‌‌انداختم

Paulie-Malignaggi-vs-Artem-Lobov-1024x683

مسابقات بیر ناکلز ۶ در تاریخ ۲۲ جون و در فلوریدا برگزار خواهد شد جایی‌ که پالی مالیناجی به مصاف آرتم لوبوف خواهد رفت. این دو در ماه‌های اخیر به دشمنانی خونین تبدیل شده ا‌ند و در مراسم فیس آف و کنفرانس مطبوعاتی با هم درگیر شدند. پس از اتفاقات کنفرانس مطبوعاتی و تف کردن مالیناجی به سمت لوبوف، او در مصاحبه‌ای با مک لایف گفت:

من از کرده خود پشیمان نیستم چون خیلی‌ وقت است که خط قرمزی دیگر وجود ندارد. شما نمیتوانید تف کردن یا هر کار دیگری را خارج از آن کانتکست بدانید. حریم‌ها ۲ سال است که شکسته شده ا‌ند. وقتی‌ از خط قرمز عبور کردید دیگر نمیتوانید خط جدیدی را بگذارید.

او در مورد تف کردنش به لوبوف گفت:

نه تنها از این کار پشیمان نیستم بلکه اگر مادر او هم در آنجا حضور داشت به او هم تف می‌‌انداختم. هیچ دلیلی‌ برای پشیمانی نیست. من از این خجالت میکشم که چرا بیش از این کاری انجام ندادم.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.