یو اف سی استکهلم: بررسی کارت، مسابقات و ساعت ها

alexander gustafsson vs smith

در صدر کارت رویداد این هفته یو اف سی، ما شاهد یک جنگ جانانه خواهیم بود. الکساندر گوستافسون (۱۸ برد  – ۵ باخت) و انتونی اسمیت (۳۱ برد – ۱۴ باخت) هر دو در آخرین مبارزه خود در مقابل قهرمان وزن ۹۳ کیلو جان جونز، با شکست روبرو شدند.

با وجود اینکه گوستافسون و اسمیت ۲ نفر از مدعیان اصلی این وزن میباشند، بنظر نمیرسد که پیروزی در دیدار امروز، فایت قهرمانی بعدی را برای آنها تضمین کند. حریفان در این دیدار قصد دارند که شکست تلخشان را در مقابل جونز فراموش کنند، و مجددا به روند برد بازگردند.

در قسمت کو مین co-main رویداد استکهلم، جیمی مانووا (۱۷ برد – ۵ باخت) به دیدار الکساندر راکیچ (۱۱ برد – ۱ باخت) میرود. مانووا در ۳ بازی آخر خود ضربات بسیار سنگینی را متحمل شده و ۲ عدد از ۳ شکست آخر او، از طریق ناک اوت رقم خورده است. با اینحال از تجربه و قدرت ناک اوت مانووا نمیشود چم پوشی کرد و او با یک ضربه میتواند مسابقه را به سود خود تمام کند. این بار مانووا در مقابل یک جوان بسیار خطرناک قرار میگیرد.

مبارز کرد ماکوان امیرخانی (۱۴ برد – ۳ باخت) در مقابل کریس فیشگولد (۱۸ برد – ۲ باخت) نیز یکی از مبارزات دیدنی امشب در شهر استکهلم میباشد. امیرخانی که در باشگاه کانر مک گرگور SBG و زیر نظر مربی سرشناس جان کاوانا مبارزه میکند، در گفتگویی با کانال ای اس پی ان گفت که او هرگز فرمی به این خوبی نداشته و او برای تمامی حریفانش یک کابوس خواهد بود. امیرخانی پس از یک سال دوری از میادین ام ام ای امشب در مقابل حریفی سر سخت به میدان میرود.

 

Visa det här inlägget på Instagram

 

Ett inlägg delat av ufc (@ufc)

عزیزان مقیم در ایران میتوانند مسابقات را از سایت لحظه نگار تماشا کنند. در آمریکا از طریق ESPN، و از سوئد از طریق Viaplay.


کارت اصلی – شنبه شب، ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران. ۱۹:۰۰ به وقت سوئد

Alexander Gustafsson vs. Anthony Smith
Jimi Manuwa vs. Aleksandar Rakic
Makwan Amirkhani vs. Chris Fishgold
Damir Hadzovic vs. Christos Giagos
Daniel Teymur vs. Sung Bin Jo

کارت مقدماتی – شنبه بعد از ظهر ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران. ۱۶:۰۰ به وقت سوئد

Rostem Akman vs. Sergey Khandozhko
Tonya Evinger vs. Lina Lansberg
Leonardo Santos vs. Stevie Ray
Nick Hein vs. Frank Camacho
Bea Malecki vs. Duda Santana
Darko Stosic vs. Devin Clark
Joel Alvarez vs. Danilo Belluardo

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.