الکساندر راکیچ پس از ناک اوت کردن جیمی مانووا: برای مبارزه با جان جونز آماده نیستم

aleksander rakic-2

دیشب در دیدارهای یو اف سی‌ استکهلم الکساندر راکیچ توانست حریف خود جیمی مانووا را با لگدی سنگین و در ثانیه‌ای ۴۷ بازی ناک اوت کند. این برد او را در رنکینگ لایت هوی وین یو اف سی‌ به رده‌ای یازدهم رساند. پس از آن و در مصاحبه پس از بازی از او در مورد مسابقه‌ای احتمالی‌ با جان جونز سوال شد.

فکر می‌کنم برای مسابقه قهرمانی من به چند مسابقه دیگر احتیاج داشته باشم. میبایستی که در تمام زمینه‌ها مهارت بیشتری پیدا کنم زیرا برای مسابقه قهرمانی و رویارویی با جان جونز یا کسی‌ دیگر شما نه صددرصد بلکه دویست درصد باید آماده باشید چون بسیار سخت است. من ۲۷ ساله هستم و نمیخواهم عجله کنم. زمان زیادی را پیش رو دارم و شما می‌بینید که پس از هر مسابقه من بهتر و بهتر میشوم و نمیخواهم عجله کنم.

پس از قرارداد ما با یو اف سی‌ ما همه حریفان احتمالی‌ را زیر نظر گرفته و مورد بررسی‌ قرار دادیم. و میتوان گفت که مربیانم به مدت یک سال میشود که تمام حریفان تاپ ۱۵ را مورد بررسی‌ قرار داده ا‌ند. ما تمامی مسابقات را نگاه می‌کنیم. من به زمان احتیاج دارم، به چند مسابقه دیگر. اما به زودی تایتل شات نسیب من خواهد شد و من برنده آن خواهم بود.

و در مورد جان جونز گفت:

من مسابقات جان جونز را مدتهاست که میبینم و فکر می‌کنم که در حال حاضر برتری من نسبت به او در سرعت ضربات مشتم و فوتورک (چالاکی گامها) من است. فکر می‌کنم که از او بسیار سریع تر هستم و قدرت بیشتری در ناک اوت کردن دیگران را با یک ضربه مشت دارم.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.