ویدیو: برترین صحنه های مبارزه اندی روییز و انتونی جاشوا

جاشوا - روییز

اندی روییز قهرمان جدید سنگین وزن جهان شد. او با شکست دادن انتونی جاشوا عنوان های قهرمانی IBF, IBO, WBA, WBO جهان را به دست آورد (عنوان قهرمانی سنگین وزن WBC از آن دیانته ویلدر میباشد).

اندی روییز دیروز در مشهورترین صحنه جهان “مدیسن اسکوئر گاردن”، انتونی جاشوا را در راند هفتم از طریق ناک اوت فنی شکست داد. روییز در طول مسابقه ۴ بار جاشوا را با ضربات مشت به زمین انداخت و داور این دیدار پس از چهارمین بار، مبارزه را متوقف کرد. این اولین شکست حرفه ای انتونی جاشوا بود.

روییز – قبل از هر چیز میخواهم از خدا تشکر کنم. بدون او قادر به انجام این کار نبودم. خون مکزیکی در رگ های من در جریان است. همه میگوییند که خون مکزیکی خاص است و من امروز این را ثابت کردم.

انتونی جاشوا در ابتدا قرار بود که با جرل میلر روبرو شود. ولی میلر به دلیل مشکلات دوپینگی از این دیدار خط خوذد و اندی روییز جانشین وی شد. اکثر کارشناسان و مفسران پیش از این دیدار روییز را از پیش بازنده میدانستند.

دیدنی ترین راندهای دیدار روییز و جاشوا، راند سوم و هفتم بودند.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.