محمد لاوال “کینگ مو” اعلام بازنشستگی کرد

Lawal-bigjohn-rampage

پس از ۱۱ سال مبارزه و ۳۱ مسابقه، محمد “کینگ مو” لاوال بازنشسته شد (۲۱ برد – ۹ باخت – ۱ نو کانتست).

هنگامی که لاوال به ورزش ام ام ای روی آورد، یکی از بزرگترین استعدادهای این ورزش بشمار میرفت. او پس از ۶ مبارزه (۶ برد) با گگارد موساسی قهرمان لایت هوی ویت استرایک فورس روبرو شد، و با شکست دادن موساسی قهرمان جدید سبک وزن سنگین Strikeforce شد (لازم به ذکر است که او پس از این دیدار با مشکلاتی در رابطه با استفاده از مواد نیروزا مواجه شد).

لاوال در سازمان های مشهور دیگری مانند رایزین و بلاتور نیز مبارزه کرد. یکی از بزرگترین مشکلات لاوال در دوران حرفه ایش مصدومیت های وی بود، و این مشکلات بالاخره او را مجبور به کناره گیری کرد.

من بیشترین مدت دوران حرفه ایم را بدون پا گذرانده ام. یک زانوی خراب، مفصل ران خراب… وقتی که یک تیتان فلزی در مفصل من جوش دادند کمی به فکر فرو رفتم. با خود گفتم که من یک آرنج و زانوی جدید احتیاج دارم. شاید خوب باشد که آرنج و زانویم را نیز جایگزین کنم.

من با خودم رو راست هستم. من در حال پیر شدن هستم. ۳۸ سالمه، بچه دارم. من حتی دیگر قادر به دویدن هم نیستم. اینقدر داغونم…. من در طول دوران حرفه ایم شاید تابحال ۳۰ تا ۴۰ بار زیر تیغ جراحی رفته باشم.

لاوال در ادامه افزود که او تصمیم مربی گری دارد و به احتمال زیاد در باشگاه آمریکان تاپ تیم American Top Team مشغول به فعالیت خواهد شد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.